Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

E-mail marketing i Newsletter

E-mail marketing, to nic innego jak wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych jak i przyszłych klientów, partnerów biznesowych itp. Sukces odniesie taka kampania marketingowa, która od samego początku została zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjonalnie zarządzaną bazę adresową własną bądź też zakupioną.

Aby E-mail marketing, przynosił owocne i długotrwałe korzyści, niezbędne jest również dostosowanie wszelkich wysyłanych materiałów, pod kątem odbiorcy m.in. jego preferencji, zainteresowań, oczekiwań.

Uzyskanie takich informacji, często jest bardzo trudne bądź wręcz nieosiągalne, dlatego też wykorzystanie systemów przeznaczonych do e-mail marketingu, w połączeniu z zespołem specjalistów naszej firmy, gwarantuje skuteczność działań na każdym etapie i umożliwia dotarcie do konkretnego klienta, a co za tym idzie zachęcenie i przekonanie go, do zakupu produktu czy usługi.

Narzędzia e-mail marketingu, strategia działań, odpowiednia komunikacja i przekaz, to wszystko wpływa na relację pomiędzy firmą a klientem, a inne działania przygotowane w profesjonalny sposób, typu promocje, konkursy, masowe wysyłki SMS, pozytywnie budują i kreują świadomość marki, a także zaufanie klientów wobec firmy.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.