Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

Kampanie e-marketingowe

Zajmujemy się profesjonalnym przeprowadzaniem kampanii e-mailowych. Nasze działania obejmują wszelkie procesy wchodzące w skład kampanii e-mailowej w tym m.in. dobór odpowiedniej bazy adresowej, przygotowywanie atrakcyjnych szablonów z zachowaniem zasad użyteczności czy też dobór profesjonalnej, atrakcyjnej i zachęcającej treści e-mailowej. Wszystkie te działania, pozytywnie wpływają na wynik końcowy każdej kampanii e-mailowej.

Siła jaka drzemie w e-mail marketingu, to szybkość przygotowania projektu, analiza działań i profesjonalizm przed i po wysyłce, a także przemyślana i zaplanowana strategia dotarcia do odbiorców końcowych bądź też partnerów biznesowych.

Są to tylko niektóre cechy, które przemawiają za skorzystaniem z naszych usług i podjęcia decyzji o powierzeniu trudnych i czasochłonnych zadań, firmie która kompleksowo zorganizuje i przeprowadzi całość, ukaże raporty i analizy, a także doradzi i wskaże prawidłową ścieżkę, jaką należy podążać aby Twoja firma odniosła sukces, a tym samym zadowolenie klienta.

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.