Newslettery, Mailingi, SMS, Kampanie, E-marketing, Bazy danych

Warunki subskrybcji Newslettera

Newslettery

E-mail marketing, to wysyłanie Newsletter-ów i Mailing-ów reklamowych, informacyjnych do swoich obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Kampania e-marketingowa odnie- sie sukces, jedynie gdy została od samego początku zbudowana w oparciu o profesjonalną i racjo- nalnie zarządzaną bazę danych.

 
 

Wysyłki SMS

Jeśli Twoja firma, potrzebuje rozwiązań, które umożliwią stale lub cyklicznie wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych - SMS, do swoich klientów, partnerów biznesowych, pracowników w celu informowania o nowościach, promocjach, ważnych wydarzeniach czy chociażby o nowych cennikach, to mamy na to rozwiązanie – skorzystaj z naszej usługi na masową wysyłkę wiadomości SMS, którą dodatkowo możemy zintegrować z kampanią marketingową przeprowadzaną dla Twojej firmy.

Nasze systemy pozwalają na masową wysyłkę, przy zachowaniu najwyższych standardów przepustowości, dzięki czemu twoja wiadomość błyskawicznie dotrze do odbiorcy.

Masowe Wysyłki SMS

Na Twoje życzenie, przejmiemy proces wysyłki Newsletterów i Mailingów oraz przeprowadzimy ją w sposób kompleksowy.

Zajmujemy się między innymi:

Ochrona Danych Osobowych

Oferujemy szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych z elementami ustawy o świad- czeniu usług drogą elektroniczną.

Przeprowadzamy uzupełniające szkolenia dla ABI dotyczące procedur, rejestracji zbiorów danych w GIODO, przygotowania klauzul przy zbieraniu danych na przykład w Internecie.

 
 
© 2010 SOFTOMASZ s.c.